Turniej ministrantów w halową piłkę nożną w Smólniku

W sobotę 6 lutego 2016r. w Zespole Szkół w Smólniku odbyły się rozgrywki Liturgicznej Służby Ołtarza w Rejonie Włocławskim w halową piłkę nożną. Chłopcy z naszej parafialnej drużyny w składzie: Antoni Motyka, Franciszek Motyka, Jakub Madej, Kacper Narodzonek, Bartosz Lorenc, Tomasz Majchrzak zamienili komże na sportowe krótkie spodenki i koszulki.

Pokazali, że potrafią nie tylko dobrze służyć do mszy ale także znakomicie grają w piłkę nożną! W emocjonującej rywalizacji nasza drużyna wygrała 3 mecze a w finale uległa tylko zespołowi z Aleksandrowa Kujawskiego przegrywając 2:4. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i dobrej sportowej postawie chłopcy zdobyli wysokie II miejsce i przywieźli wspaniały puchar, który przekazali Księdzu Proboszczowi.

Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy za hart ducha, walkę fair play i znakomity wynik rywalizacji! Podziękowania kierujemy także do Pana Pawła Paczkowskiego za transport i opiekę nad drużyną a także szczególne podziękowania składamy na ręce Księdza Proboszcza, który umożliwił chłopcom udział w zawodach.