OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DWUDZIESTA SIUDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
08.10.2017r.

  1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej. Różaniec każdego dnia o godz. 17.00, także w niedziele, a następnie Msza św. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jadwigi, patronki budowy kościołów – będziemy się modlić szczególnie w intencji rozbudowy naszej świątyni. W środę obchodzimy święto św. Łukasza – ewangelisty. W tym dniu modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji służby zdrowia.

  2. W ubiegłą niedzielę byłem z parafianami – Mirosławem Dobrosielskim i Marcinem Lewandowskim na zbiórce pieniędzy na rozbudowę naszego kościoła w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku. Tamtejsi parafianie złożyli 9.500 zł.

  3. Przyszła niedziela to niedziela misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele misyjne. Pamiętajmy, że nasz parafianin Piotr Mokwiński z żoną pracują jako misjonarze w Mongolii. Otoczmy ich szczególną modlitwą , a także pomocą finansową.

  4. Zainteresowanych fotowoltaiką zapraszamy na spotkanie i prezentację 18.października o godz. 17.00 w sali OSP w Kawęczynie.

  5. W remizie strażackiej w Osieku w sobotę 21.października w godzinach od 9.00 do 18.00 odbędą się warsztaty taneczne dla młodzieży i dorosłych. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

  6. W zakrystii można nabyć kalendarze na nowy rok.

  7. Nowe numery czasopism: Idziemy, Droga.