PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.02.2018r.

1. W tym tygodniu w szczególny sposób modlimy się o trzeźwość narodu.

2. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej, którą będziemy sprawować w piątki o godz. 16.30 i Gorzkich Żalach śpiewanych w niedzielę o godz. 17.00.

3. W przyszłą sobotę księża archidiecezji gnieźnieńskiej odbędą pielgrzymkę do Gniezna z racji setnej rocznicy święceń kapłańskich bł. biskupa Michała Kozala.

4. Dziękuję za ofiary na rozbudowę kościoła: taca z ub. niedzieli wyniosła 2.100 zł.; w kopertach – 3.320 zł.; ks. Dawid Brauer ofiarował 3.000 zł.

5. W III Niedzielę Wielkiego Postu – 4. marca suma będzie odprawiona pół godziny wcześniej, czyli o godz. 11.00.

6. Nowe numery czasopism: Idziemy

7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    Marek Urbański, kawaler, zam. w Obrowie i Monika Sarwa, panna, zam. w Krakowie – zap. 3