OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
20.05.2018r.

 1. Dzisiaj dzieci przeżywają rocznicę Pierwszej Komunii św.

 2. Jutro drugi dzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego – święto Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe po rannej Eucharystii.

 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane w kościele i przy figurach, i krzyżach. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne przy figurze w Zębówcu; w sobotę, z racji Dnia Matki, w Skrzypkowie o godz. 15.00.

 4. W niedzielę Najświętszej Trójcy kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.

 5. W przyszłą niedzielę na sumie, razem z Wami, drodzy Parafianie, będę dziękował Bogu za 40.lat służby kapłańskiej. Serdecznie wszystkich zapraszam do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. zapraszam wszystkich na skromne przyjęcie, które będzie miało miejsce na terenie przykościelnym.

 6. Dziękuję raz jeszcze wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości Pierwszej Komunii św. i bierzmowania. Dziękuję rodzicom za złożony dar na rozbudowę kościoła. Taca z ofiarami wyniosła 5.300 zł. Podobna suma wpłynęła z parafii

 7. Ołtarze na Boże Ciało przygotują w tym roku: pierwszy Aleja Lipowa, ul. Parkowa; drugi – ul. Osiedlowa i przyległe ulice ; trzeci – Obrowo Kolonia; czwarty –ul Szkolna i Leśna z przyległymi ulicami.

 8. Nowe numery czasopism: Idziemy 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
  Jakub Wiśniewski, st. wolnego , zam. w Obrowie i Joanna Jankowicz , st. wolnego, zam. w Toruniu – zap. 3

  Tomasz Maciej Bator, st. wolnego, zam. w Toruniu i Ewelina Marta Majewska, st.wolnego, zam. w Kawęczynie – zap. 3

  Tomasz Wierzbicki, stanu wol., zam. w Obrowie i Marta Nowacka, stanu wol. zam. w Koronowie zap. 1Tomasz Wierzbicki, stanu wol., zam. w Obrowie i Marta Nowacka, stanu wol. zam. w Koronowie zap. 2